BAYER ŞEKER ÖLÇÜM CİHAZI Bayer CONTOUR TS

Bayer şeker ölçüm cihazı daha rahat ve daha güvenilir kullanım için ‘Kodlama Gerektirmez’özelliğine sahiptir. Bu,CONTOUR TS TestStriplerinin ölçüm cihazını otomatik olarak kodladığı anlamına gelir, yani siz kodlamak zorunda değilsiniz. Bu sayede yalnızca 0,6 μL kan ile 8 saniyede doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.Alternatif bölgelerden test etme özelliği, parmakucu, avuç veya önkol gibi bölgelerden test yapabilmeniz icin daha fazla seçenek sunar.

Bayer şeker ölçüm cihazı CONTOUR TS’yi öğrenmek ve kullanmak çok kolaydır. Geniş LCD ekran kolayca okunabilirken,iki büyük düğme ekranda rahatlıkla gezinmenizi sağlar.CONTOUR TS’nin turuncu test strip yuvası test stribinin yerleştirilebilmesi için kolaylıkla görülebilir bir yerde bulunmaktadır.

İdeal ölçüleri sayesinde CONTOUR TS avucunuza rahatlıkla oturur.Kompakt ve taşınabilirdir.CONTOUR TS, istediğiniz kullanım kolaylığının yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz doğruluğu da sağlar.

Bayer şeker ölçüm cihazı CONTOUR TS Test Stripleri ve Test Cihazı,diyabetlilerin kendi kendilerine test yapmaları ve sağlık profesyonellerinin tam kandaki glukoz değerlerini izlemeleri için tasarlanmıştır.