TEMASSIZ ATEŞ ÖLÇER BRAUN NFT 3000

Temassız ateş ölçer,Braun NFT 3000.Kullanıcının seçimine bağlı olarak ister dokunarak ister 5 cm.mesafeden dokunmadan ateş ölçmeyi mümkün kılan 2 farklı moda sahip tek ateş ölçerdir.Hastanın ateş yüksekliğine göre renk değiştime özelliği kolay tanı yapılmasını sağlar.Gece yapılan ölçümlerin rahat okunabilmesi için arka plan aydınlatması vardır.Yüksek ateş ölçümünde alarm ikazı devreye girer.Uyuyan kişi veya hastalar için sessiz mod özelliği vardır.Geniş lcd ekranındaki hareketli görsel rehberlik özelliği sayesinde kullanıcının yüzde yüz hatasız ölçüm yapmasını sağlar.

Temassız ateş ölçer,Braun NFT 3000,ultra hassas sensör ve optik okuyucusu sayesinde mükemmel ölçüm yapar,hatasız ölçüm yaptığı kliniksel olarak kanıtlanmış ve sertifikayla belgelendirilmiştir.
Ölçümü 2 saniye içinde yapar.Oldukça hafif ve ergonomiktir,tutulan kısımları leke tutmaz kolay temizlenir,cepte taşınabilir.

Temassız ateş ölçer,Braun NFT 3000,basit kullanımı sayesinde hastahane,klinik,revir ve ev ortamı gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.