KOMBİNASYON SEDYE 0410

Kombinasyon sedye,tek kişi tarafından bina içlerinde özellikle merdivenlerde ve dar ortamlarda hasta taşırken büyük bir kolaylık sağlayan çok fonksiyonlu bir taşıma sedyesidir.3 işi bir arada yapmak üzere dizayn edilmiştir.Ambulans,hastahane,revir,klinik,her türlü bina içerisinde hasta rahatlıkla nakledilir.

Kombinasyon sedye,2 adet her yüzeyde sürülebilen tekerlekleri sayesinde gerek hastayı gerekse sedyeyi kullanan kişiyi yormaz,istendiği zaman basit bir şekilde sandalye konumuna alınabilir,yüksek sırt kısmıyla hastanın doğru ve olması gereken pozisyonda oturması sağlanarak ambulansa veya istenilen yere transferi gerçekleştirilir.Tam olarak açıldığında klasik sedye vazifesi görür.

Kombinasyon sedye metal kısımları eloksallı alüminyum profil malzemeden imal edilmiş olduğu için çok hafiftir,plastik kısımlarıysa leke tutmaz hijyeni kolay yapılabilen vynil malzemeden imal edilmiştir.2 adet vücut sabitleme 1 adette ayak sabitleme kemeri vardır.

Kombinasyon sedye taşıma kapasitesi 159kg.dır.Ağırlığı 8kg.dır.

Kombinasyon sedye ölçüleri:Uzunluk:190cm.Genişlik:50cm.Yükseklik:12cm.İskemle pozisyonunda yükseklik:137cm.Katlanmış halde yükseklik:99cm.