TEK KANALLI YORUMLU EKG CONTEC ECG 300G

Tek kanallı yorumlu ekg ECG300G,12 adet farklı ekg kablo bağlantısından gelen sinyalleri toplayarak termal yazdırma sistemi sayesinde ekg dalgası formunda yazdırır.Manuel veya auto konumunda çalışırken ekg dalga formlarını kayıt eder ve eş zamanlı gösterir.Ekg dalga formu parametrelerini ölçer ve inceler,herhangi bir kablo bağlantıdan çıkmışsa veya ekg kağıdı bitmişse uyarır,çok dilli arayüzü vardır,AC/DC özellikli (doğru akım/alternatif akım),veritabanı durumunu yönetir.

Tek kanallı yorumlu ekg ECG300G,12 adet farklı kablo bağlantısını senkronize ederek biriktirir,dijital sinyal işleme özelliği ve güç frekans filtresi sayesinde yüksek kalite ekg dalga formlarını alır,kesin ve berrak sonuç için ekg sinyalinin EMG filtresinden ve esas alınan çizgi filtresinden geçirilmesini sağlar.

Tek kanallı yorumlu ekg ECG300G,3-6-12 adet kablonun görüntüsünü,yazdırma modunu,hassasiyetini,kağıt süratini,filtre durumunu ve benzeri detayları tek ekranda kullanıcıya sunar,bu sayede karşılaştırmaya elverişli inceleme özelliği sağlar.

Çoğaltmalı yazdırma modu ve formatları;manual,auto 4×3,auto 3×4+1,auto 3×4,auto 2×6+1,auto 2×6,auto 3-2+1,auto 3-2,auto 1×12+1,auto 1×12,rhythm 4,rhythm 3 and rhythm 2 ve benzeri.

Auto analiz ve auto diagnose fonksiyonları rutin ekg parametreleri için ölçüm sonuçları ve auto diagnose neticesi verir,bunlar arasında HR, P-R interval, P Duration, QRS Duration, T Duration, Q-T interval, Q-Tc, P Axis, QRS Axis, T Axis, R(V5), S(V1), R(V5)+S(V1),ve benzerleri vardır,bu sayede doktorun veya kullanıcının üzerinden büyük bir yük kalkması sağlanır.

Tek kanallı yorumlu ekg ECG300G,dahili bataryaya sahiptir,1.000 hastayı hafızasında tutar,ilerde etüd edip gözden geçirmek için idealdir.

Tek kanallı yorumlu ekg ECG300G,320X240 renkli lcd tip dokunmatik ekran özelliğiylede hızlı ve doğru ekg ölçümü sağlayan mükemmel bir ekg cihazıdır.